Articles Tagged “clasament”

  • Liga a II-a, Etapa a II-a, Rezultate, Clasament

    Liga a II-a, Etapa a II-a, Rezultate, Clasament

    Rezultate CS Balotești – Petrolul Ploiești 0-3 Luceafărul Oradea – Ripensia Timișoara 2-2 Academica Clinceni – Daco-Getica 5-0 Sportul Snagov – CS Mioveni 2-0 Metaloglobus – Aerostar Bacău 1-1 Energeticianul – ASU Politehnica 2-1 UTA…

  • Liga a II-a, Etapa I-a, Rezultate, Clasament

    Liga a II-a, Etapa I-a, Rezultate, Clasament

    Rezultate Universitatea Cluj – Metaloglobus 2-0 Energeticianul – Luceafărul Oradea 4-0 Aerostar Bacău – Pandurii Târgu Jiu 0-1 FC Argeș – Baloteşti 2-0 CS Mioveni – Academica Clinceni 2-1 Dacia Unirea Brăila – Ripensia Timişoara…

  • Liga a II-a, etapa a XI-a, Rezultate și clasament

    Liga a II-a, etapa a XI-a, Rezultate și clasament

    Chindia Târgovişte – Sportul Snagov 1-0, Metaloglobus Bucureşti – FC Argeş 1-1, Academica Clinceni – Dacia Unirea Brăila 2-1, CS Baloteşti – Luceafărul Oradea 2-2, CS Afumaţi – Foresta Suceava 2-2, Dunărea Călăraşi – Ştiinţa…

  • Liga a II-a, etapa a VII-a, rezultate, clasament

    Liga a II-a, etapa a VII-a, rezultate, clasament

    FC Argeș – ASA Tg. Mureș 1-2, Dacia Brăila – FC Snagov 0-1, Chindia – Ripensia 1-0, Metaloglobus – Luceafărul 1-0, Academica – Foresta 2-0, Mioveni – Miroslava 5-1, Balotești – Pandurii 0-2, CS Afumați…

  • Liga a II-a, etapa a V-a:

    Liga a II-a, etapa a V-a:

    Tg.Mureş – Sportul Snagov 1-1, Brăila – Ripensia 2-2, Chindia – Foresta 6-0, Metaloglobus – Miroslava 1-2, Clinceni – ASU Poli 2-3, Balotești – Olimpia 2-0, Afumați – Călărași 0-1, Hermannstadt – UTA 2-0, Mioveni…

  • Rezultatele etapei şi clasamentul Ligii a II-a

    Rezultatele etapei şi clasamentul Ligii a II-a

    Tg.Mureş – Luceafărul 3-2, CS Mioveni – Olimpia 3-0, FC Argeș – Miroslava 3-0, Brăila – Foresta 9-1, Chindia – ASU Poli 2-0, Metaloglobus – Pandurii 2-3, Ripensia – Snagov 2-0, Hermannstadt – Călăraşi 2-1,…

  • Rezultate și Clasament, Liga a II-a, etapa a 24-a:

    Rezultate și Clasament, Liga a II-a, etapa a 24-a:

    CS Mioveni – UTA 0-2 Gligor 4, Petre 60 Luceafărul Oradea – Olimpia Satu Mare 2-2 Arnăutu 2, Matei 68 / V.Pop 53, Onicaș 72 Metalul Reșița – ASU Poli Timișoara 0-2 Blănaru 19, Bădăuță…

  • Liga a II-a, la final de an

    Liga a II-a, la final de an

    Final de an și în liga secundă, acolo unde UTA se află pe un loc promovabil. Unirea Tărlungeni nu a putut asigura condiții financiare pentru disputarea meciului cu Dacia Brăila, ceea ce pare primul pas…

  • Liga a II-a, etapa a XVII-a

    Liga a II-a, etapa a XVII-a

    Rezultatele etapei a XVII-a, una marcată de victoriile aproape pe linie ale oaspeților: Balotești – UTA 2-4, Rm.Vâlcea – Olimpia Satu Mare 0-0, Brăila – Sepsi 0-1, Reșița – Afumați 1-2, Chindia – Călărași 5-0,…

  • Liga a II-a, Etapa a IV-a

    Liga a II-a, Etapa a IV-a

    Rezultate: FC Academica Clinceni – Chindia Târgovişte 0-2, Foresta Suceava – CS Baloteşti 4-1, Metalul Reşiţa – UTA 0-1, CS Mioveni – Unirea Tărlungeni 1-0, Şoimii Pâncota – Olimpia Satu Mare 0-9, Luceafărul Oradea –…

  • Fotbal – Liga a II-a, etapa a III-a

    Fotbal – Liga a II-a, etapa a III-a

    Rezultatele etapei a III-a: Olimpia S. Mare – FC Braşov 1-1, CS Afumaţi – Academica Clinceni 3-2, CS Baloteşti – CSM Rm. Vâlcea 1-1, Dunărea Călăraşi – CS Mioveni 0-0, Unirea Tărlungeni – Metalul Reşiţa…

  • UTA surclasează liderul graţie unui Man “letal”

    UTA surclasează liderul graţie unui Man “letal”

    UTA şi-a trecut în cont azi prima victorie stagională pe teren propriu, scor 3-0 cu Dacia Unirea Brăila, rezultat care îi urcă pe alb-roşii pe poziţia secundă a clasamentului ligii a II-a. Partida din Aradul…

  • Rezultatele și clasamentul Ligii a IV-a Arad, etapa 19

    Rezultatele și clasamentul Ligii a IV-a Arad, etapa 19

    Rezultatele din Liga a IV-a, etapa 19; CS Glogăvâţ – Lunca Teuz Cermei 0-5, Frontiera Curtici – Şoimii Şimand 2-0, Unirea Sântana – Progresul Pecica 3-0, Aqua Vest Arad – Crişul Chişineu Criş 4-7, Victoria…

  • Liga a II-a, seria a II-a, etapa a XXV-a

    Liga a II-a, seria a II-a, etapa a XXV-a

    Rezultatele etapei: Șoimii Pîncota – UTA 0-2, Satu Mare – FC Baia Mare 0-2, “U” Cluj – Metalul Reșița 2-0, Tărlungeni – Chindia Târgoviște 0-1, CSM Rm.Vâlcea – FC Brașov 0-0, Gaz Metan – FC…

  • Fotbal – Liga a II-a, etapa a XX-a

    Fotbal – Liga a II-a, etapa a XX-a

    Rezultate înregistrate: CS Mioveni – Şoimii Pâncota 1-1, Olimpia Satu Mare – Universitatea Cluj 2-3, FC Braşov – Unirea Tărlungeni 2-0, CSM Rm Vâlcea – Gaz Metan Mediaş 0-1, FC Caransebeş – Chindia Târgovişte 0-3…

  • Turneul de fotbal interpenitenciare „Cupa de Vest“ la ediția a IX-a

    Turneul de fotbal interpenitenciare „Cupa de Vest“ la ediția a IX-a

    În sistemul penitenciar românesc, Cupa de Vest la minifotbal a devenit deja o tradiţie, ajungând la ediţia a IX-a. Evenimentul este aşteptat cu nerăbdare de persoanele private de libertate care-şi execută pedepsele în penitenciarele din…

  • Rezultatele și clasamentul Ligii a 2-a seria a doua

    Rezultatele și clasamentul Ligii a 2-a seria a doua

    Iată mai jos rezultatele și clasamentul complet al etapei a IV- aa Ligii a II-a, seria 2: Univ. Cluj – Gaz Metan Mediaş        0-1 Ciprian Petre/ 20 CS Mioveni – Unirea Tărlungeni      3-0 Ayza/ 52,…

  • Rezultate și clasament, Liga a IV- a Arad, etapa a III-a

    Rezultate și clasament, Liga a IV- a Arad, etapa a III-a

    Rezultate și clasamentul etapei a treia din liga a IV-a  Arad UTA II – Crișul Chișineu Criș  1-3 Vlad / Covaci, Aldan (aut.), A. Dăgan Gloria Cermei – Șoimii Lipova    4-1 Berar, Nistor 2, Cotoc…

  • EQUIFEST ARAD 2015, eveniment hipic dedicat copiilor

    EQUIFEST ARAD 2015, eveniment hipic dedicat copiilor

    La finalul săptămânii trecute, pe terenul PONY CLUB ARAD, s-a desfasurat EQUIFEST ARAD 2015, eveniment hipic dedicat copiilor cu vârste peste 3 ani, care are ca obiectiv principal promovarea sportului hipic în rândul copiilor, apropierea…

  • Clasamentul și rezultatele Ligii a IV-a Arad, etapa 22

    Clasamentul și rezultatele Ligii a IV-a Arad, etapa 22

    Liga a IV-a, etapa 22 Păulișana Păuliș – Victoria Zăbrani  1-2 Geanîm / Higyed, Capătă Sînicolau Mic – Progresul Pecica      0-3 Riviș 2, Gabor Unirea Sîntana – Voința Mailat        1-0 Martin Șoimii Lipova – Frontiera…